Overslaan naar inhoud

Ruinart Masterclass

Sold Out
Volgeboekt – schrijf je in op de wachtlijst

aan de kalender toevoegen:

Ruinart Masterclass


Wij ontvangen u voor een bijzondere masterclass gewijd aan het Champagnehuis Ruinart. Sinds 1729 staat dit oude champagnehuis bekend om zijn verfijnde stijl, oudsher gerenommeerd champagnehuis, waar vakmanschap en terroir samenkomen in champagnes die zich kenmerken door elegantie en precisie.

Tijdens de proeverij begeleidt een Ruinart Ambassador u door het verhaal en de 
signatuur van het huis. U proeft drie champagnes, telkens gecombineerd met een
zorgvuldig afgestemde amuses die de nuances van de wijn ondersteunt.

Een moment van aandacht, smaak en verdieping.



Beoordelingen

Rachel Schaefer: ★★★★★★★★

We hebben een super leuke middag gehad met vrienden. Lekkerr wijnen geproefd en een interessante rondleiding gehad. Enige opmerking is dat de groep wel erg groot was.

Nicholas : ★★★★★★

.

Justine Flatten: ★★★★★★★★

All in all, the wine tasting was very nice. The ambiance was cool, and it was a huge plus that I could bring my dog ​​along. The accompanying finger food was delicious. We found the wines quite unusual—many people in our group encountered at least two or three that weren't to their taste. Unfortunately, I hadn't realized the tasting was conducted entirely in Dutch. But the Sommelier tried to compensate.

Edwin K.: ★★★★★★★★★★

Afgelopen zaterdagmiddag 12/9/26 deelgenomen aan de wijnproeverij met rondleiding! Ik was alleen, maar werd hartelijk ontvangen door de begeleider van de middag. Ik voelde mij direct welkom. Dat wijn mensen met elkaar verbind werd direct duidelijk. Ik heb een ontzettend leuke middag gehad met de mensen om mij heen. De begeleiding was uitstekend en het was een leerzame, smaakvolle en verassende proeverij. Ook de rondleiding was indrukwekkend. Kortom: het was een topmiddag!

Miranda van de Gronden: ★★★★★★

De wijnen waren voor ons allen niet verrassend genoeg.